İddaa Toplam Gol Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda maç sonucuna yöenlik ya da ilk yarı sonucuna yönelik tahmin yapmaktan sıkıldıysanız bir de toplam gol tahmini yapmayı deneyebilirsiniz. Toplam gol tahmini nedir, iddaa toplam gol nasıl oynanır bilmiyorsanız yazımız sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir maçın sonucunda toplamda iki takımıın birbirlerine atacakları toplam gol sayısına bahlı bir tahmin olan toplam gol tahmini riskli maçlarda kuponları kurtaran bir süper kahramandır. Maçı kimin kazanacağını bilmiyorsanız ancak toplamda kaç gol atılır üç aşağı beş yukarı kestirebiliyorsanız toplam gol tahmini yapabilirsiniz. İddaa da 0-1, 2-3, 4-6 ve 7+ olmak üzere dört fakrlı toplam gol tahmini yapabilirsiniz. Bu tahminlerin her birini biraz sonra tek tek açıklayaağız. Ancak bundan önce size küçük bir tavsiye de bulunmak isteriz. İddaa oynamak için yabanı iddaa sitelerini kullanın. Çünkü yabancı iddaa sitelerinde sunulan iddaa oranları yerli sitelerdeki oranlardan çok yüksektir. Bu nedenle yabancı sitelerde oynayacağınız kuponlarınızdan daha fazla para kazanabilirsiniz.

İddaa 0-1 toplam gol: 0-1 tahminine göre oynanacak olan maçta en fazla 1 gol atılabilir. Eğer 1 golden fazla gol atılır ise 0-1 tahmini yatacaktır. Golsüz biten ve 1 gol atılarak biten tüm maçlar için oynanacak 0-1 toplam gol tahmini tutar. Aşağıdakis korlara göre biten maçlar için oynanacak 0-1 tahmini tutacaktır.

A Takımı 0-0 B Takımı

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

İddaa 2-3 toplam gol: İddaa 2-3 toplam gol tahminine göre ise oynanacak maçta en az 2 gol ve en fazla 3 gol olmalıdır. Eğer 2 golden az ya da 3 golden fazla gol atılır ise 2-3 tahmini geçersiz olur. Aşağıdaki skorlara göre bitecek maçlar için oynanan 2-3 tahmini tutacaktır.

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 2-1 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

İddaa 4-6 toplam gol: İddaa 4-6 tahmini 2-3 tahmine çok benzer. İkisi arasındaki tek fark toplam gol sayısıdır. 4-6 tahmininin tutabilmesi için oynanan maçın sonucunda en az 4 en fazla 6 gol olmalıdır. Bir önceki tahmin için örnek skor verdiğimizden bunda örnek skor vermiyoruz. Mantıkları zaten aynıdır.

İddaa 7+ toplam gol: 7+ toplam gol tahminini az çok siz de kafanızda canandırmışsınızdır. Oynanacak maçın sonucunda iki takımın attığı gollerin toplamı en az 7 ve üzeri bir sayıda olur ise 7+ tahmini tutar.

İddaa toplam gol tahmini nedir öğrendiğinize göre iddaa toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım bölümüne geçebiliriz. Resimde de gördüğünüz üzere toplam gol oynayabilmek için öncelikle maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemelisiniz. Sonrasında ise dikdörtgen içine alınmış olan toplam gol karelerinden uygun olanı işaretlemelisiniz. Mesela maçta en az 1 gol olur diye düşünüyorsanız 0-1 kutucuğunu işaretlemelisiniz vb.iddaa toplam gol nasıl oynanır, İddaa toplam gol tahmini, iddaa toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir