İddaa Kuponunda En Az – Fazla Kaç Maç Oynanır?

İddaanın tüm merak edilenlerini yazmaya devam ediyoruz. İddaa kuponunda en fazla kaç maç oynanır sorusu da birçok oyuncu tarafından sürekli bizlere geliyor. Toplu olarak cevap vermek için bunu yazalım ve herkesi bilgilendirelim dedik. Öncelikle çoğu oyuncunun ilk defa duyacağı bilgiler veriyoruz o yüzden mutlaka sonuna kadar okuyun.

İddaa kuponuna en fazla kaç maç yazılır genel olarak oyuncuların hepsi bilir. Kuponda toplamda 12 maçlık yer vardır. İster sistem oynayın isterseniz ilk yarı ikinci yarı oynayın kupona en fazla yazabileceğiniz maç sayısı 12. Ama burada ufak bir detay var. Kupona yazılabilen maç sayısı 12’dir. En fazla oynanabilen maç sayısı 30’dur. Yani siz tek seferde 30 maçlık bir kupon yatırabilirsiniz. Bunu bayii deki görevli kişiye söylemeniz yeterlidir. Kuponda işaretlemek için sınırlı alan vardır ama makineden oynamak için bu sınır 30 maçtır. Tek yapmanız gereken bayiye 12 maçtan fazla sayıda bir kupon yapacağım makineden oynar mısınız demek. Bunu çoğu oyuncu bilmez. Çünkü bayiler bunu dile getirmiyorlar iş yükü olmasın diye. Yani uğraşmak istemiyorlar.

iddaa en az kaç maç oynanır?, iddaa en fazla kaç maç oynanır?, iddaa kuponuna en fazla kaç maç yazılır?

Bir de iddaa da en az kaç maç oynanır diye arada soruluyor. Konu açılmışken ona da cevap verelim. Bu tamamen bültene bağlı. Eğer bültende tek maç varsa tek maç oynayabiliyorsunuz. İlk yarı maç sonucu oynayacaksanız bu şekilde en az 2 maç ile kupon yapabilirsiniz. Bu arada iddaaya yeni başlayanlar veya öğrenmek isteyenler için yazdığımız diğer başlıklara da bakılabilir. İddaa oynamak isteyen birinin bulabileceği ve istediği tüm bilgileri sitemizde sağladık.

Kupon doldurmakla veya bayiden rica edip şu kadar maç oynayacağım yardımcı olur musunuz deyip bir de onun suratını çekmektense bence internetten online iddaa sitelerinde oynamak çok daha mantıklı. Kupon derdiniz yok, maç sayısı derdiniz yok, istediğiniz her maça tek maç oynayabiliyorsunuz, aynı şekilde her maça canlı iddaa oynayabiliyorsunuz, istediğiniz sayıda maç yazabiliyorsunuz.

Bu imkânlar varken bence kullanmalısınız. Yan tarafta sizlere lisanslı ve güvenilir en iyi online iddaa sitelerinin listesini verdik. Bir göz atmanızda fayda var. Şimdiden bol şanslı oyunlar…

“İddaa Kuponunda En Az – Fazla Kaç Maç Oynanır?” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir