İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oyuncusuysanız ve farklı bir iddaa türüyle kuponlarınızı oluşturmak istiyorsanız yazımızı özenle okumanızı tavsiye ederiz. Bugünkü konumuz iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır olacak. Bir maçın sonucuna yönelik tahminde bulunmakı vb. istemiyorsanız birbiriyle mücadele eden takımların gol atıp atmayacağına yönelik tahminlerde bulunabilirsiniz. Karşılıklı gol tahmini tam olarak işte budur. Birbiriyle son dakikaya kadar mücadele edecek iki takım birbirlerine gol atar mı atmaz mı tahminde bulunmak için karşlılıklı gol oynayabilirsiniz. Eğer iki takımın da birbirine gol atacağını düşünüyorsanız karşılıklı gol var şeklinde iddaa oynamalısınız. Fakat bunun tam tersini düşünüyorsanız yani iki takımdan sadece birinin gol atacağını tahmin ediyorsanız karşılıklı gol yok oynayabilirsiniz. Takımların ikisi de birbirine gol atamaz 0-0 beraberlik olursa yine karşılıklı gol yok sayılır.

Karşılıklı gol var-yok oynamanın en büyük avantajı hangi takımın galip geleceğini tahmin etmek yerine gol atıp atamayacağını tahmin ediyor olmaktır. Takımların gol atıp atmayacağını kestirmek kolaydır ancak hangisinin maçı alacağını tahmin etmek oldukça zordur. Oynayacağınız kuponların yatmamasını istiyorsanız ve garantş kuponlar oynayarak para kazanmak istiyorsanız karşılıklı gol tahmini ve diğer iddaa tahmin türlerini kuponlarınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nasıl ki bir sofraya oturduğunuzda az az her yemekyen yiyorsanız kuponlarınızı oynarken de az az her iddaa türünden yararlanın. Aşağıdaki örnek skorları inceleyerek hangi durumlarda karşılıklı gol var hangi durumlarda karşılıklı gol yok tahmini tutar daha net görebilirsiniz. Aşağıdaki skorlara göre biten maçlar için oynanacak karşılıklı gol var tahmini tutmuş olur.

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 3-2 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

A Takımı 4-4 B Takımı

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 5-4 B Takımı

A Takımı 5-4 B Takımı

Aşağıdaki skorlarla biten bir maç için oynanacak karşılıklı gol yok iddaası tutmuş olur.

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 4-0 B Takımı

A Takımı 0-0 B Takımı

A Takımı 5-0 B Takımı

A Takımı 0-4 B Takımı

İddaa karşılıklı gol nedir öğrendiğinize göre artık iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım kısmına geçerek görsel olarak kupon üzerinde nasıl karşlıklı gol oynayacağınızı öğrenebilirsiniz. Öncelikle iddaa oynayacağınız maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin ve sonrasında karşılıklı gol var ya da yok kutucuğunu işaretleyin.iddaa karşlılıklı gol nasıl oynanır, karşlılıklı gol var, karşlılıklı gol yok, İddaa karşılıklı gol nedir, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir