İddaa 4-6 Gol Nasıl Oynanır?

İddaa hakkında bilgi verdiğimiz yazılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğiz ve size bugün iddaa 4-6 gol nasıl oynanır bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Ama bundan önce 4-6 gol nedir ve bu tahmin türüne oynamanın avantajları nelerdir bunlardan bahsedelim kısaca. İddaa 4-6 demek oynanan bir maçta en az 4 gol ve en fazla 6 gol olacak demektir. Yani oynanan bir maçın sonucunda karşılaşan iki takımıın birbirlerine atacakları gol sayısının en az 4 en fazla 6 gol olması durumudur. Oynanacak maçın sonucunda toplam gol sayısını tahmin etmek ve bu maçta en az 4 en fazla 6 gol olacağını düşünüyorsanız bu tahmin türünde kupon yapabilirsiniz.

Bir örnek ile iddaa 4-6 nasıl oynanır detaylı anlatım yapalım ki aklınızdaki soru işaretlerini biraz daha aza indirebilelim. Mesela A futbol takımı ile B futbol takımı arasında bir maç oynanacağını hayal edin. Bu maç için 4-6 toplam gol tahmininde bulunulursa A futbol takımı ile B futbol takımının birbirlerine atacakları gol sayısının dördün altına inmemesi ve altının üstüne çıkmaması gerekecektir. Eğer aşağıdaki gibi bir skor ile oynanan maç biterse 4-6 tahmini tutmuş olur. Bu skorlar tüm maçlar için geçerlidir.

A Futbol Takımı 4-0 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 3-1 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 2-2 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 1-3 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 0-4 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 6-0 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 5-1 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 4-2 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 3-3 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 2-4 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 1-5 B Futbol Takımı

A Futbol Takımı 0-6 B Futbol Takımı

İddaa 4-6 toplam gol tahmini mantıken bu şekildedir. Yukarıdaki mantık ve skorlara göre biten bir maç için oynanacak 4-6 gol tahmini tutmaktadır. İddaa 4-6 gol kuponda nasıl oynanır resimli anlatım yaparak kupon üzerinde de nasıl oynayacağınızı gösterelim. Aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere 4-6 oynamak için öncelikle maçın kodu işaretlenir sonra da toplam gol alanındaki 4-6 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.iddaa 4-6 gol nasıl oynanır, iddaa 4-6 nasıl oynanır detaylı anlatım, İddaa 4-6 toplam gol tahmini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir