İddaa 2/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamak için farklı tahmin türlerini denemek istiyorsanız bugün ele aldığımız idaa 2/1 nasıl oynanır konumuzu daha dikkatli okumalısınız. İddaa oynarken çoğumuzun amacı hem eğlenmek hem de para kazanmak olduğundan nasıl daha çok par akazanabiliriz diye düşünüp duruyoruz. Bazılarımız para kazanmanın yolunu iddaa oynarken mantıklı kuponlar yapmaktan geçtiğini iyi bilir. Bazılarımız ise henüz acemi oyuncular olduklarından iddaa oynayarak tam olarak istedikleri kadar para kazanamamaktadır. Eğer siz de istediğiniz kadar para kazanamıyorsanız anlattıklarımızı aklınızın bir köşesine iliştiriverin. İdaa 2/1 nedir, bunu açıklayarak size para kazanmanın yeni bir yolunu öğretmeye başlayalım.

İddaa 2/1 oynanacak olan bir futbol karşılaşması için ilk yarı ve ikinci yarı için tek seferde tahminde bulunmata denir. 2/1 oynandığında bir maçın ilk yarısında ve ikinci yarısında hangi takımların üstün olacğaını yani galip olacağı tahmin eidlmiş olur. Diyelim ki A takımı ile B takımı bir maç oynayacaklar. Bu maçın ilk yarısında deplasman takımı olan B takımının galip olacağını ve ikinci yarısında da ev sahibi A takımının kendini biraz daha sıkıp maçı galip bitireceğini tahmin ediyorsanız 2/1 oynayarak bu maça iddaa yapabilirsiniz. Kuponunuzda bu maç için 2/1 oynarsanız maçın tutması için ilk yarıda B takımının ve ikinci yarıda da A takımının galip olması gerekmektedir. Bu durumdan farklı olacak tüm durumlarda bu maç için oynan tahmin yatar. Aşağıdaki örnek skorları inceleyerek hangi durumlarda 2/1 tahmini tuttuğunu görebilirsiniz. Verdiğimiz skorların tümünde 2/1 tahmini tutmuştur.

İlk Yarı İkinci yarı
A Takımı 0-1 B Takımı A Takımı 3-2 B Takımı
A Takımı 1-2 B Takımı A Takımı 3-2 B Takımı
A Takımı 1-3 B Takımı A Takımı 5-4 B Takımı
A Takımı 2-3 B Takımı A Takımı 5-3 B Takımı
A Takımı 1-4 B Takımı A Takımı 6-4 B Takımı
A Takımı 0-3 B Takımı A Takımı 7-3 B Takımı
A Takımı 0-4 B Takımı A Takımı 6-4 B Takımı

Genel olarak 2/1 nasıl oynanır öğrendiğinize göre iddaa 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına göz atabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi 141 kodlu maç için 2/1 oynanmıştır. Siz de kupon üzerinde 2/1 oynamak için öncelikle maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemelisiniz. Bunun ardından “İY” alanından 2 yazılı kutucuğu ve sonra da “MS” alanından 1 yazılı kutucuğu işaretlemelisiniz.aldığımız idaa 2/1 nasıl oynanır, İdaa 2/1 nedir, iddaa 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir