İddaa Sistem Seçenekleri, Fiyatları, Açıklaması

Hızımı az kesmiş gibi görünsek de yine geri döndük. Bundan böyle durmak yok, yola devam parolasıyla iddaa sistem seçenekleri, açıklaması, anlatımı üzerine paylaşımlar yapacağız. Olabildiğince çok takipçimizin olduğunu da görmekteyim. Bu da beni ayrıca sevindiren başka husus. Yurdumuzun en güzel tarafı bence insanların farklı kesimlerden olmasından geçiyor. Eğer farklı kültürden değil de hep aynı kültür etrafında toplanmış olsaydık bence her şey çok daha zor olurdu. Güzelliklerin böylelikle daha çeşitli olduğunu da görebiliyoruz. Bunu iddaa oyuncuları adına söylemek de mümkün. Herkes kendine göre bir çok değişik oynama şekline sahip. Tahminleri de yine aynı şekilde farklılaşıyor. Bu yüzden iddaa oyununu çok seviyorum. Her kafadan birbirini tutmayan ve birbirinin aynısı olmayan sesler çıkıyor. Kuponlara da aynen bu şekilde yansıyor her şey. Benim alt verdiğim maça arkadaşım üst oynamış mesela. Birimiz kaybedeceğiz birimiz kazanacağız. Ama benim asıl meselem sistem üzerine oynanan şeylerle ilgili. Bunlar belki de en kafa karıştırıcı gibi görünen iddaa seçenekleri arasında duruyor. Şu ana kadar baktığımda belki de tahminden çok sistem oynama hakkında aramaların çok daha fazla olduğunu görüyorum. Hayatımda sistem için bu kadar çok cümle kurduğumu da hatırlamıyorum. Umarım her şey güzel olur.

İddaa Sistem Seçenekleri, İddaa Sistem Anlatımı, İddaa Sistem Anlatımı, İddaa Sistem Şeması, İddaa Sistem Grafiği, İddaa Sistem Fiyatları, İddaa Sistem Ücretleri, İddaa Sistem Şekilleri

En değerli ziyaretçilerim, belki sizler şimdi benden iddaa sistem anlatımı için bir kaç cümle duymak istiyorsunuz. Bunu duyar gibiyim ve açıklamasını da yapacağım, buna emin olun. Hatta sizi hiç bekletmeden ne olduğunu açıklayalım.

Bir iddaa bülteni düşünüyoruz ve bizim de bu bülten içerisinden seçtiğimiz bazı maçlar var. Ancak öyle bir haldeyiz ki bazı maçların illa ki tutmayacağını biliyoruz. Kendimiz bir anlamda kaybetme fırsatını tanımış oluyoruz. İşte bunun adı sistem oynamak oluyor. Eğer bir iddaa kuponu içerisinde güvenmediğiniz maçlar varsa ve en azından o maçlar dışındaki maçların tutması halinde para kazanayım düşüncesinde iseniz o zamansa sistem oynamanız gerekiyor. Tabi bir çok sistem çeşidi olduğunu da unutmayalım. Bunları örneklendirmek de isterim.

Sistem 1 – Sistem 1 9 – Sistem 1 8 – Sistem 2 3 – Sistem 3 4 – Sistem 3 4 5 – Sistem 4 5 6 – Sistem 5 6 7 – Sistem 2 4 – Sistem 2 3 4  gibi bir çok sistem çeşidi var. Sistem grafiğini altta veriyorum.

Gördüğünüz üzere sistem grafiğini üstte belirttik. Burada bir çok seçenek olduğunu da görebilirsiniz. Ancak en çok oynananları merak ediyorsanız o halde size bir de örnek vermek isterim. Bir tanesi sistem 3 4 olanıdır. Bunda en az 3 maçı bilmek gerekiyor. Daha fazla detaylı bilgi almak için ise alttaki yazıya tıklayabilirsiniz. Çok daha net bilgiler verilmiş burada.

Sistem 3 4 Nedir?

İddaa oyuncularının en büyük derdi ise hangi sistem çeşidini oynamaları gerektiğini bulmak. Bunu bir çok kez gördüm ve şahit oldum. Örneğin çevremde bile bir çok arkadaşım var ve geliyorlar hangisini oynamalıyım diye soruyorlar. Ben de onlara kaç maç yapmak istediklerini soruyorum. Aldığım cevaplara göre yanıtlıyorum hepsini. Peki bu sistem ücretleri nelerdir bunları bilen var mı? Eğer yoksa bunları da tek tek vereceğim. En azından bir çoğunu vermek istiyorum. Hangileri daha çok oynanıyorsa yazalım.

İddaa Sistem Ücretleri

Sistem 1 : Bu çok değişkendir. Bankolar harici kaç maç yazdığınıza bağlıdır. 8 maç yazarsanız 8 TL, 9 maç yazdıysanız 9 TL, 5 maç yazdıysanız 5 TL tutar.

Sistem 1 9 : Bu belki de en çok sorulan sistem türlerinden biri. Toplamda 10 TL ediyor. 9 maç yazdığınız için 9 TL, bir de bunların toplam çarpımları için 1 TL alınıyor.

Sistem 2 3 : Bu ise 4 TL ediyor.

Sistem 3 4 : 5 Türk lirası veriyoruz.

Sistem 2 3 4 : Toplamda 11 kupon ortaya çıktığı için 11 TL ödemeliyiz.

Sistem 3 4 5 : 16 kupon elde ettiğimiz için 16 TL veriyoruz.

Sistem 4 5 6 : Bu ise en çok oynanan sistem çeşididir. Adı bir defa çok duyulduğu için herkes bu iddaa türünü oynamayı istiyor. 22 TL veriyoruz.

Bunları bu şekilde çoğaltabiliriz arkadaşlar. Siz de sistem şemasına bakara bunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Buna ilaveten söylemek istediğim bir kaç şey daha var arkadaşlar. Tamam, sistem konusunu anlamak için bayağı bir çabaladık ve uğraştık. Ancak çok daha fazla sorgulanan bir takım özellikler var. En çok dikkat çeken şey ise tahminlerdir. Siz ne kadar sistem oynamayı doğru yaparsanız yapın en çok dikkat etmeniz gereken bir diğer şey kesinlikle en doğru tahminleri elde edebilmektir. Yabancı iddaa tahmin blogları ve siteleri nedense çok fazla aranıyor diye görüyorum. Bizim insanımız yabancıların verdiği tahminlere de iltimas ediyor. Bu yüzden ben de https://www.bahisvadisi.com/yabanci-iddaa-tahmin-siteleri linkini vermek istiyorum. Bu linke tıklayarak çok daha fazla yabancı iddaa tahmin sitesi bulabilirsiniz. Hem de bu admin her güne özel tahminler veriyor kendi sitesinde. Bu da çok hoş bir hareket.

Sevgili arkadaşlarım, beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki iddaa konumuzda görüşmek üzere. Umuyorum ki eli boş ayrılmamışsınızdır. Sormak istedikleriniz var ise yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Hepinize güzel anlar dileriz…