İddaa Sistem 2 4 Nedir, Nasıl Oynanır?

İddaa sistem konularıyla tekrar sizlerleyiz. Bugün de sistem 2 4’ü açıklıyoruz. İddaa sistem 2 4 nedir, nasıl oynanır? Kaç maç tutunca para alabiliyorsunuz veya nasıl hesaplanıyor bu konulara değineceğiz. Sistem 2 4 hakkında detaylı anlatıma girmeden önce şunu söyleyelim; ilk yarı/maç sonucu oynayanlar için harika bir sistem çeşidi. Gelin bu sistem çeşidini daha yakından inceleyelim ve oynamak isteyenlere yardımcı olalım.

Öncelikle sistem 2 4 oynamanın 2 kuralı var. Biri 4 tane maç seçiyorsunuz. Bunların 4’ü de ilk yarı/maç sonucu tahmini şeklinde olacak. Diğer yöntem ise biraz zor. Daha doğrusu şu an ki iddaa yapısı içinde zor. İlk yarı/maç sonucu oynamadan normal tahmin ile de sistem 2 4 oynayabilirsiniz ama seçtiğiniz 4 maçın hepsi en az mbs2 olması gerekiyor. Malum iddaa da mbs2 imkansıza yakın bir şey. Ancak mbs1 bulabilirsiniz o da bir bültende 4 tane mbs1 maç çıkar mı şüpheli. Biz bilginiz olsun diye bu seçeneği de söyleyelim dedik. Sistem 2 4’ü ilk yarı/maç sonucu üzerinden anlatacağız. 4 tane maç tahmininizi bu şekilde yaptıktan sonra kuponunuza işaretliyorsunuz ve en alttaki sistem çeşitlerinden 2 ve 4’ü işaretliyorsunuz. Gelelim iddaa da sistem 2 4 nasıl hesaplanır sorusuna. Konunun daha iyi anlaşılması için örnek bir kupon yaptık ve sistem 2 4 oynadık. Oynamış olduğunuz 4 maç sistem 2 4 oynayınca aşağıdaki gibi 7 ayrı kupon oluşuyor.

Görmüş olduğumuz gibi 2’li kombinasyonlardan her ihtimali içinde olan kuponlar meydana geliyor. Birde tüm maçlarınızın bir arada olduğu bir kupon var. Sistem 2 4 kaç para diye merak edenler için de burada cevabımızı vermiş oluyoruz. 7 ayrı kupon oluştuğu için 7 TL.

Sistem 2 4 oynadığınızda para alabilmeniz için en az 2 maçınızın tutması gerekiyor. 2 maçınız tutarsa ikisinin çarpımını alıyorsunuz. Diyelim ki 3 maçınız tuttu. O zaman hesaplamayı şöyle yapıyoruz. 1 ile 2’yi çarpıyoruz, 1 ile 3’ü ve 3 ile 2’yi. Tutan 3 maçı bu şekilde çarptıktan sonra bu çarpımları topluyoruz ve alacağımız parayı elde etmiş oluyoruz. Sistem 2 4 ve diğer sistem çeşitlerini kupon doldurma derdi olmadan, maç başlayacak yetiştirmem gerekiyor diye düşünmeden internetten online olarak oynamak isteyenler olursa sitemizdeki lisanlı iddaa firmalarına üye olup hızlıca oynayabilirler.