İddaa İlk Yarı 2 Nasıl Oynanır?

Sevgili takipçilerimiz bir yeni yazımız ile daha sizlerle birlikteyiz. Bu kez ele aldığımız konu iddaa ilk yarı 2 nasıl oynanır? İddaa ilk yarı 2 nedir bundan bahsedecek ve sonrasında da size bir güzel nasıl bu tahmini oynayabilirsiniz anlatacağız. Vereceğimiz örnek skorlar sayesinde anlatım tam anlamıyla amacına ulaşmış olacak. Neyse lafı evirip çevirmeden hemen esas konumuza geçip bilgi vermeye başlayalım.

İddaa ilk yarı 2 nedir?

İddaa ilk yarı 2 oynanacak bir maçın ilk yarısı için oynanan tahmindir. Bu tahmine göre birbiri ile karşılaşacak olan iki takımdan deplasman takımı maçın ilk yarısını galip gelecek demektir. Mesela A takımı ile B takımı arasında bir karşılaşma oynanacağını varsayalım. Bu karşılaşmanın ilk yarısının sonuna gelindiğinde deplasman takımı olan B takımı maçın galibi olur ise ve iddaa ilk yarı 2 tahmini oynandıysa tutar. Aşağıdaki örnek skorlara göre bitecek bir maça ilk yarı 2 tahmini oynanmışsa tutmuş olur. Verdiğimiz örnek skorların dışında da bazı skorlar oluşabilir, oluşacak bu farklı skorlara göre de ilk yarı 2 tahmini tutabilir. Önemli olan gol sayısı değil ilk yarı sonucunda deplasman takımının maçı önce bitirmesidir. (Verdiğimiz skorlar ilk yarı sonucu skorlarıdır)

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

A Takımı 2-4 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 3-5 B Takımı

Üç aşağı beş yukarı iddaa ilk yarı 2 tahmini ile ilgili bilgi sahibi olduğunuza göre artık kuponlarınızda bu tahmin türüne de yer verirsiniz. Kuponlarınızı oluşturmak için bets10.com, betin.com, rivalo.com, superbahis.com, youwin.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Ancak internet siteleri üzerinden iddaa oynamak istemiyorsanız gerçek kupon üzerinde de iddaa oynayabilirsiniz. Aşağıdaki iddaa ilk yarı 2 nasıl oynanır resimli anlatım kısmında gerçek kupon üzerinde nasıl ilk yarı 2 oynayabileceğinize dair bilgi verilmiştir.

Gerçek İddaa kuponu üzerinde ilk yarı 2 sonucu oynamak için öncelikle hangi maça yönelik tahminde bulunacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin. Sonrasında “İY” alanındaki “2” yazan kutucuğu işaretleyin.iddaa ilk yarı 2 nasıl oynanır, iddaa ilk yarı 2 nasıl oynanır resimli anlatım, İddaa ilk yarı 2 nedir