İddaa İlk Yarı 0 Nasıl Oynanır?

Sevgili iddaa severler bir yeni yazı ile daha sizler ile birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Kaldığımız yeden bilgi vermeye devam etmek üzere sizlere bugün iddaa ilk yarı 0 nasıl oynanır konusundan bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere iddaa kuponu hazırlarken kullanılabilecek birçok farklı iddaa tahmini türü bulunmaktadır. Maç sonucu, ilk yarı sonucu, toplam gol tahmini vb. birçok tahmin türü bulunmaktadır. İddaa ilk yarı 0 tahmini de bu tahminlerin arasında yer almaktadır.

Genel mantığına bakacak olursak iddaa ilk yarı 0 demek oynanacak bir futbol karşılaşmasının ilk yarı sonucunda beraberlik olacak demektir. Yani şöyle diyelim; A takımı ile B takımı arasında bir maç oynanacak olsun. Bu maçın ilk yarı sonucuna gelindiğinde hakem düdüğünü çaldığında skor 0-0 olmalıdır. Ne deplasman takımı ne de ev sahibi takım rakibine gol atmamalıdır. Eğer oynanan maçın ilk yarısında gol olursa ve bu maç için iddaa ilk yarı sonucu 0 oynanmış ise oynanan tahmin yatar. Örnek skorlar ile de ifade edecek olursak aşağıdaki gibi skorlarla ve ilk yarının sonunda beraberlik oluşturacak diğer skorlar ile biten bir maç için oynanacak olan ilk yaır 0 tahmini tutar.

İlk yarı sonucu
A Takımı 0-0 B Takımı
A Takımı 1-1 B Takımı
A Takımı 2-2 B Takımı
A Takımı 3-3 B Takımı
A Takımı 4-4 B Takımı
A Takımı 5-5 B Takımı
A Takımı 6-6 B Takımı
A Takımı 7-7 B Takımı

Genel olarak iddaa ilk yarı sonucu 0 nedir öğrendiğinize göre artık iddaa ilk yarı 0 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına geçebiliriz. Resimli anlatım kısmında gerçek iddaa kuponu üzerinde nasıl ilk yarı tahmini yapabileceğinizi anlattık. Gerçek kupon üzerinde ilk yarı sonucu için tahmin oluşturmak üzere aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  • Hangi maç için iddaa oynayacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin.
  • “İY” alanındaki “0” yazan kutucuğu işaretleyin.

Yukarıdaki adımlarda yer alan işaretlemeleri yaptığınızda ilk yarı 0 tahmini oynamış olursunuz. Bol kazançlar dileriz.. Bizi takip etmeye devam edin.iddaa ilk yarı 0 nasıl oynanır, iddaa ilk yarı 0 nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa ilk yarı sonucu 0