İddaa 2.5 Altı Nasıl Oynanır?

İddaa da farklı tahmin türlerini denemek isteyenler, iddaa tutkunları, henüz iddaa oynayama başlamış arkadaşlar..Bugün de sizlere biraz daha faydalı olmaya çalıştık ve iddaa 2,5 altı nasıl oynanır konusu ile sizlerle buluştuk. Makalemizde iddaa 2,5 alt nasıl oynanır konusunu resimlerle ve örnek maçlar üzerinden açıklama yaptık. Dikkatlice makalemizi okursanız oynayacağınız iddaalarda artık siz de 2,4 altı oynayabilir ve daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere MS tahmininde bulunmaya düşük oranlar verilmeksine karşın 2,5 alt-ğst vb. tahmin türleri için daha yüksek oranlar veirlmektedir. Bu sebeple daha yüksek oranlar verilen tahmin türlerine yönelir ve kuponunuzda yer verirseniz daha fazla para kazanma şansınız olur. İddaa’da 2,5 alt demek birbiri ile mücadele eden iki takımın maç sonunda birbirlerine attıkları gol sayısının en fazla 2 olacağını belirtmektedir. Yani bir karşılaşmada yer alan takımların birbirlerine attıkları gol sayısı en fazla 2 olabilir. Eğer toplam gol sayısı 2 goldan fazla olursa oynanan tahmin tutmaz.

İddaa 2,5 gol altı nasıl oynanır bir örnek üzerinden daha açık olarak anlatalım. Liverpool-Lille maçı için 2,5 gol altı iddaa oynandığını varsayalım. Bu durumda liverpool ile Lille’nin 90 dakika boyunca birbirlerine atacakları gol sayısının en fazla 2 olması gerekmektedir. Aşağıdaki skorlar ile Liverpool-Lille maçı biterse 2,5 Alt oynandığında tahmin tutmuş olur. Karşılaşma bu skorlardan farklı sonuçlanırsa 2,5 alt tahmini tutmaz.

Liverpool 0-0 Lille ( Toplamda 2 golden az gol olduğu için tahmin tutmuştur)

Liverpool 1-0 Lille ( Toplamda 2 golden az gol olduğu için tahmin tutmuştur)

Liverpool 2-0 Lille ( Toplamda 2 golden az gol olduğu için tahmin tutmuştur)

Liverpool 0-1 Lille ( Toplamda 2 golden az gol olduğu için tahmin tutmuştur)

Liverpool 0-2 Lille ( Toplamda 2 golden az gol olduğu için tahmin tutmuştur)İddaa Programı

İddaa 2,5 gol altı oynama resimli anlatımını da aşağıdaki resim üzerinden sizlere aktararak makalemizi noktalayacağız. Resimde görüldüğü üzere öncelikle kupon üzerindeki maç kodu alanından maçın kodu, sonrasında toplam gol alanındaki 2-3 ve bundan sonra da Alt/Üst alanındaki “A” kutucuğu işaretlenmelidir. Bu şekilde işaretlemeler yapıldığında 2,5 alt oynanmış olur. Daha yüksek bahis oranları ile kupon yapmak için sitemizde bulunan yabancı iddaa siteleri linklerini kullarak yabancı iddaa sitelerine gidebilrisiniz. Bu sitelerde oynayacağınız kuponlardan daha yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Çünkü yabancı iddaa sitelerindeki oranlar yerli iddaa sitelerindeki ve iddaa bayilerindeki oranlardan yüksektir.iddaa 2.5 alt nasıl oynanır, iddaa 2.5 altı nasıl oynanır, iddaa 2.5 gol altı oynama resimli anlatım