İddaa 2-3 Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oynamak için fakrlı iddaa türü arayanlardan biriyseniz makalemizi okumaya hoş geldiniz. Bugün sizlere iddaa 2-3 gol nasıl oynanır konusunu aktaracağız. Öncelikle 2-3 gol nedir bundan bahsedeceğiz ve sonrasında iddaa 2-3 gol nasıl oynanır resimli anlatım yapacağız. Makalemizin biraz daha ilerleyen bölümlerinde ise hangi sitelerde iddaa oynayabilirsiniz diye birkaç tavsiyede de bulunacağız.

Lafı çok uzatmadan hemen iddaa 2-3 nedir açıklama yaparak makalemize giriş yapalaım. İddaa 2-3 bir tür iddaa oynama şeklidir. Bu tahmin türüne göre oynanacak maçta en az 2 ve en fazla 3 gol olacak varsayımı ileri sürülür. Eğer bir maç için 2-3 gol tahmini oynanamış ise bu tahminin tutabilmesi için maçta en az 2 ve en fazla 3 gol olmalıdır. Diyelim ki X takımı ile Y takımı arasında bir maç oynancak ve bu maç için 2-3 toplam gol tahmini yapıldı. Bu durumda yapılan tahminin tutması için toplamda maçın sonunda en az 2 gol ya da en fazla 3 gol olması gerekmektedir. Aşağıdaki skorlara göre bitecek bir maç için oynanacak olan 2-3 toplam gol tahmini tutacaktır.

X Takımı 1-1 Y Takımı

X Takımı 2-0 Y Takımı

X Takımı 0-2 Y Takımı

X Takımı 3-0 Y Takımı

X Takımı 0-3 Y Takımı

X Takımı 2-1 Y Takımı

X Takımı 1-2 Y Takımı

Yukarıdaki skorlara göre 2-2 toplam gol tahmini tutmuştur. Eğer siz de kuponlarınızda yer vereceğiniz maçlar için 2-3 toplam gol tahmini oynamak istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımı inceleyerek gerçek kupon üzerinde 2-3 toplam gol oynayabilir ya da internet siteleri üzerinden de 2-3 toplam gol oynayabilirsiniz. Resimde de gördüğünüz üzere hangi maça iddaa oynamak istiyorsanız öncelikle o maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemeli ve sonrasında toplam gol alanında bulunan 2-3 yazılı kutucuğu işaretlemelisiniz. Bu şekilde işaretlemeler yaptıktan sonra kuponu oynayarak para kazanıp kazanamayacağınızı takip etmek üzere maçı izleyebilirsiniz. Bol kazançlar dileriz..2-3 gol nedir, iddaa 2-3 gol nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa 2-3 gol nasıl oynanır