İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa konusunda bilgi verdiğimiz yazı dizimize bir yenisini daha ekleyerek sizlere ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her bir yazıda sizin için faydalı bilgileri bir araya topluyor ve en uygun şekilllerde anlatmaya çalışıyoruz. Umuyoruz ki sizler de bizim bu emeklerimizi dikkate alıyor ve iddaa kuponlarınızda anlattığımız şeylere yer veriyorsunuzdur. Bugün hazırladığımız makalenin konusu iddaa 0/1 nasıl oynanır? Makalemizde sizlere öncelikle iddaa 0/1 ne demek açıkladık ve sonrasında birkaç örnek verdikten sonra iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım yaparak son noktayı koyduk.Hemen sözü uzatmadan konuyu anlatmaya geçelimde bir an önce 0/1 nasıl oynanırmış öğrenin.

İddaa 0/1 demek birbiri ile karşılaşan takımların maçın ilk yarısında berabere kalması ve ikinci yarısında ev sahibi takımıın deplasman takımını yenmesi demektir. Yani ilk yarıda her iki takımda birbirlerine gol atabilir ya da atmayabilir. Ancak her şekilde ilk yarıda bir skor beraberliği olması gerekmektedir. İkinci yarıya gelindiğinde ise ev sahibi takım beraberliği bozup deplasman takımına yediği gol sayısından daha fazlasını atarak maçı kazanmalıdır. Örneğin; A Spor ile B Spor takımlarının bir maçta karşı karşıya geldiğini düşünelim. Bu iki takım arasında oynanan maçın ilk yarısında ve ikinci yarısında aşağıdaki gibi bir skor tablosu olur ise 0/1 oynanan maç tutmuş olur. (Örnekteki skorlar biraz abartılmıştır. Önemli olan skor mantığının aktarılmasıdır.)

İlk Yarı İkinci Yarı
A Spor 0-0 B Spor A Spor 1-2 B Spor
A Spor 1-1 B Spor A Spor 1-3 B Spor
A Spor 2-2 B Spor A Spor 2-3 B Spor
A Spor 3-3 B Spor A Spor 4-6 B Spor
A Spor 4-4 B Spor A Spor 4-5 B Spor
A Spor 5-5 B Spor A Spor 6-8 B Spor
A Spor 6-6 B Spor A Spor 6-7 B Spor

İddaa 0/2 nasıl oynanır teorik olarak bu şekildedir. Bir de aşağıdaki iddaa nasıl oynanır resimli anlatım kısmına bakalım ki daha net olarak bu iddaa türünü oynamayı öğrenin. Resimde 233 kodlu Hamburg-Anderlecht maçı için 0/1 oynanmıştır. Bu durumda ilk yarıda Hamburg ile Anderlecht takımları berabere kalır ve maçın sonunda Hamburg Anderlecht takımını yenerde oynanan 0/1 iddaası tutar. İddaa kuponunda 0/2 oynamak için öncelikle maç kodunu, sonra “İY” alanındaki 0 (sıfır) yazan kutucuğu ve sonra da “MS” alanındaki 1 yazan kutucuğu işaretlemeniz yeterlidir. Bol kazançlar..iddaa 0/1 nasıl oynanır, iddaa 0/1 ne demek, iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım