Tek Maç Oynatan İddaa Siteleri

Sadece bir maç için iddaa oynayarak para kazanma gibi bir hayaliniz var ise bugün anlatacağımız tek maç oynatan iddaa siteleri konusu ile bu hayalinize ulaşabilirsiniz. Tek maç oynamanın mantığı nedir bundan bahsettikten sonra sizlere hangi sitelerde tek maç oynayabileceğiniz ile ilgili bilgi vereceğiz. Peki tümü bu kadar mı elbette değil, bir de bunun üzerine hangi sitelere güvenebilirsiniz bu konuda bilgi vereceğiz.tek maç oynatan iddaa siteleri, hangi yabancı iddaa siteleri tek maç oynatır, tek maç iddaa oynatan sitelerTek maç oynamanın mantığı garanti kuponlar yapmaktır. Mesela A takımı ile B takımı arasında bir derbi maç oynanacağını düşüelim. Bu maçın oranları elbette ki diğer maçlara göre oldukça yüksek olacaktır. Derbi maç olduğundan hangi takımın ne yapabileceğinizi tahmin etmek daha kolay olacaktır. Çünkü takımları derbi maçlarda tam kadro ile sahaya çıkar ve elinden gelen en iyi oyunu sergiler. Eğer futbol takımlarını yakından takip ediyorsanız hangi takımın derbinin galibi olacağını tahmin edebilirsiniz. Mesela A takımının galip geleceğinden adınız kadar eminsiniz. Bu durumda A takımına iddaa oynayabilirsiniz. Kuponunuza başka maç eklemenize gerek yoktur. Bu durumda zaten sonucu garanti olan bir maça iddaa oynadığınız için para kazanmanız muhtemeldir. Bu nedenle tek maç oynar ve normalde iddaa kuponlarına 5-10 lira yatırıyorsanız tek maç oynadığınızda kuponunuza 1000-5000 vb. miktarlarda para yatırarak garanti kazanç sağlayabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz örnekteki gibi kazançlı sonuçlar elde etmek istiyorsanız bilmeniz gereken tek bir şey vardır ki o da hangi yabancı iddaa siteleri tek maç oynatır sorusunun cevabıdır. Aşağıdaki listemizde yer alan sitelerin hepsi tek maç oynatmaktadır. Bu siteler lisanslıdır ve kaliteli bir biçimde iddaa oyuncularına iddaa oynatmaktadır. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde buralarda iddaa kuponlarınızı oynayabilirsiniz.

Üstelik listede ismi geçen siteler ilk kez üye olan oyunculara ilk üyelik bonusu ve hesabına para yatıran oyunculara para yatırma bonusu vermektedir. Hem kendi paranız hem de hediye edilen bonuslarınız ile daha çok tek maç iddaa oynatan siteler üzerinde kuponlarınızı oynayabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz..