Aylık Arşiv: Ağustos 2015

Hazır İddaa Kuponları

İddaa oynamak istiyorsunuz ama kupon oluşturacak zamanınız yok ise hazır iddaa kuponları ile iddaa oynayabilirsiniz. Hepimizin gündelik hayatında çalışmak zorunda olduğu işleri var. Hayatın amacı yaşamı devam ettirmek olduğundan ve yaşamak için de para lazım olduğundan maalesef ki çalışmak zorundayız. Hayatın yorucu temposuna rağmen biraz rahatlamak, eğlenmek ve para kazanmak için iddaa oynamak istiyorsanız belki de sizde yeteri kadar zaman ... Devamını Oku »

İddaa 2-3 Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oynamak için fakrlı iddaa türü arayanlardan biriyseniz makalemizi okumaya hoş geldiniz. Bugün sizlere iddaa 2-3 gol nasıl oynanır konusunu aktaracağız. Öncelikle 2-3 gol nedir bundan bahsedeceğiz ve sonrasında iddaa 2-3 gol nasıl oynanır resimli anlatım yapacağız. Makalemizin biraz daha ilerleyen bölümlerinde ise hangi sitelerde iddaa oynayabilirsiniz diye birkaç tavsiyede de buluncağız. Lafı çok uzatmadan hemen iddaa 2-3 nedir açıklama ... Devamını Oku »

İddaa 0/2 Nasıl Oynanır?

İddaa oynarken kuponlarınızda sürekli skor tahmini ya da maç sonucu tahmini yapmaktan sıkıldıysanız bugün sizi tanıştıracağımız 0/2 tahminine de artık kuponlarınızda yer verebilirsiniz. İddaa 0/2 nasıl oynanır konulu bu yazımız ile size fakrlı bir iddaa oynama türünü tanıtacağız. Lafı dolandırmadan hemen dilerseniz iddaa 0/2 nedir diye açıklayarak konumuza bir giriş yapalım. İddaa 0/2 oynanacak olan bir futbol karşılamasının hem ilk ... Devamını Oku »

Banka EFT/Havalesi İle Para Yatırılan İddaa Siteleri

İddaa oynayarak hem zaman geçirip hem de para kazanmak isteyen kişilerden biriyseniz şuanda okuduğunuz yazıyı boşuna okumuyorsunuz. İddaa oynamak bir yandan stres alırken diğer yandan da stres yaratan bir şeydir. Stres yaratması iddaa oynayacağınız yeri seçmek ve kupon oluşturma aşamasıyla ilgilidir. Kupon yapmak yine o kadar fazla stres yaptırmaz da iddaa oynamak için site seçmek bayağı bir sorundur. Biraz daha ... Devamını Oku »