Aylık Arşiv: Temmuz 2015

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oyuncusuysanız ve farklı bir iddaa türüyle kuponlarınızı oluşturmak istiyorsanız yazımızı özenle okumanızı tavsiye ederiz. Bugünkü konumuz iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır olacak. Bir maçın sonucuna yönelik tahminde bulunmakı vb. istemiyorsanız birbiriyle mücadele eden takımların gol atıp atmayacağına yönelik tahminlerde bulunabilirsiniz. Karşılıklı gol tahmini tam olarak işte budur. Birbiriyle son dakikaya kadar mücadele edecek iki takım birbirlerine gol atar mı ... Devamını Oku »

İddaa 2/2 Nasıl Oynanır?

İddaa neredeyse herkesin bir eğlencesi haline geldi. Yaşı tutmayan çocuklar dahi iddaa oynamak için bir sürü yöntem buluyorlar. Haliyle durum böyle olunca iddaa oynama biçimleri de günden güne değişir oldu. Bu değişimler farklı tahmin türlerinin ortaya çıkmasıyla iyice kendini hissetirir oldu. Mesela iddaa oynama şekli olarak toplam gol tahmini, ilk yarı tahmini, maç sonucu tahmini gibi farklı oynama yolları var. ... Devamını Oku »

İddaa 2/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamak için farklı tahmin türlerini denemek istiyorsanız bugün ele aldığımız idaa 2/1 nasıl oynanır konumuzu daha dikkatli okumalısınız. İddaa oynarken çoğumuzun amacı hem eğlenmek hem de para kazanmak olduğundan nasıl daha çok par akazanabiliriz diye düşünüp duruyoruz. Bazılarımız para kazanmanın yolunu iddaa oynarken mantıklı kuponlar yapmaktan geçtiğini iyi bilir. Bazılarımız ise henüz acemi oyuncular olduklarından iddaa oynayarak tam olarak ... Devamını Oku »

İddaa 7+ Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oynayanlar ve oynamaya henüz başlayacaklara bilgi vermek için yazdığımız ve paylaştığımız yazılarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Yazımızda iddaa 7+ gol nasıl oynanır konusunu ele alıyoruz. Toplam gol tahminlerinden bir tanesi olarak 7+ gol tahmini ile nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz ve neden bu tahmin türüne kuponlarınızda yer vermeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Oynanacak bir maç için iddaa oynamak istiyorsanız ancak maçın ... Devamını Oku »

İddaa 2,5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa oynarken 2,5 üstü tahmininde bulunmak ister misiniz? Eğer 2,5 üst nedir bilmiyorsanız ve iddaa 2,5 üst nasıl oynanır bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız makalemiz detaylıca inceleyin. Bayağıdan beri bu konuda bilgi vermeyi düşünüyorduk ama bir türlü kısmet olmadı. Bugün bahsetmek ancak denk geldi. Umarız vereceğimiz bilgiler işinize yarar. Neyse lafı uzatmadan hemen konuya giriş yapalım. Önce iddaa 2,5 üst nedir ... Devamını Oku »