Aylık Arşiv: Haziran 2015

Yabancı İddaa Sitelerine Kredi Kartıyla Para Yatırma

Yabancı iddaa sitelerini hiç bugüne kadar denediniz mi? Hiç bu sitelerde iddaa kuponlarınızı oynadınız mı? Eğer oynamadıysanız ve yabancı iddaa sitelerini denemek istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin. Makalemizde yabancı iddaa sitelerine kredi kartıyla para yatırma işlemi nasıl yapılır bahsedip bu sitelerin bazı genel özelliklerinden de ayrıca bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi para yatırmadan iddaa oynamak mümkün değildir. Bazı yolları vardır ama bu ... Devamını Oku »

Paypal İle Para Yatırılan Yabancı İddaa Siteleri

İnternet ile uğraşıp Paypal nedir bilmeyen yoktur herhalde ama biz yine de basitçe Paypal nedir bir söyleyelim. Paypal kredi kartını internette kullanmak istemeyen kullanıcılara sunulmuş bir ödeme hizmetidir. Paypal hesabına yatırılan para kredi kredi kartı kullanılmak istenmeyen yerlerde Paypal ödeme seçeneği sunuluyorsa ödemelerde kullanılır. Mesela; alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde vb. paypal ile ödeme yapılabilmektedir. İddaa oynamayı seviyorsanız ve yerli iddaa ... Devamını Oku »

İddaa 2/2 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamak ve farklı şekillerde oynamak isteyenler için birbirinden farklı makalelerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ki konumuz iddaa 2/2 nasıl oynanır olacak? İddaa 2/2 nasıl oynanır detaylı anlatım yaparak takipçileirmize faydalı olmaya çalışacağız. Elimizden geldiğince sade ve görsel olarak anlatım yapmaya özen gösteriyoruz. Umarız sizin için yeteri kadar açık bir anlatım yapabiliriz. İddaa 2/2 ne demek bunu bir açıklayalım önce. ... Devamını Oku »

İddaa 4-6 Gol Nasıl Oynanır?

İddaa hakkında bilgi verdiğimiz yazılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğiz ve size bugün iddaa 4-6 gol nasıl oynanır bu konu hakkında bilgi verecğiz. Ama bundan önce 4-6 gol nedir ve bu tahmin türüne oynamanın avantajları nelerdir bunlardan bahsedelim kısaca. İddaa 4-6 demek oynanan bir maçta en az 4 gol ve en fazla 6 gol olacak demektir. Yani oynanan bir maçın sonucunda ... Devamını Oku »

İddaa 2/0 Nasıl Oynanır?

İddaa 2/0 nasıl oynanır konusunda bilgi vermek için kısa bir yazı hazırladık ve sizlere sunuyoruz. Yazımızda iddaa 2/0 hakkında bazı bilgileri vereceğiz ve iddaa 2/0 nasıl oynanır resimli anlatım ile bu bilgileri pekiştireceğiz. Yazımızı okuduktan sonra oynayacağınız iddaa kuponlarında mutlaka 2/0 tahminine de yer vereceksiniz diye tahmin ediyoruz. Öncelikle iddaa 2/0 nedir konusunda bilgi vererek konuya giriş yapalım. İddaa 2/0 ... Devamını Oku »

İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa konusunda bilgi verdiğimiz yazı dizimize bir yenisini daha ekleyerek sizlere ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her bir yazıda sizin için faydalı bilgileri bir araya topluyor ve en uygun şekilllerde anlatmaya çalışıyoruz. Umuyoruz ki sizler de bizim bu emeklerimizi dikkate alıyor ve iddaa kuponlarınızda anlattığımız şeylere yer veriyorsunuzdur. Bugün hazırladığımız makalenin konusu iddaa 0/1 nasıl oynanır? Makalemizde sizlere öncelikle iddaa 0/1 ne ... Devamını Oku »